Вакансія. Консультант національного рівня з питань адвокації

11 вересня 2017 р.

Громадська організація «Інфекційний контроль в Україні» оголошує конкурс на заняття вакантної посади консультанта національного рівня з питань адвокації.

Загальні положення: 

Посади створюється для реалізації проектних пропозицій в рамках Єдиної консолідованої програми з ВІЛ і туберкульозу на 2015-2017 рр. в Україні, за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в напрямку: 17М «Розробка та впровадження оптимальної моделі амбулаторного лікування хворих на туберкульоз та їх соціального супроводу, як ефективний спосіб покращення результатів лікування туберкульозу в Україні». Посада відкривається на вересень-грудень 2017 року (кількість днів буде визначена).

Тип договору: строковий. 

Тривалість дії договору: вересень-грудень 2017 року (кількість днів буде визначена).

Основне завдання посад: 

Консультант національного рівня з питань адвокації несе відповідальність за розробку стратегії адвокаційної кампанії включення закладів охорони здоров’я, в яких надається допомога хворим на туберкульоз, у загальну реформу охорони здоров’я для впровадження нових механізмів фінансування на основі результатів діяльності проекту.

Основні обов’язки:

Розробка стратегії адвокації включення закладів охорони здоров’я, в яких надається допомога хворим на туберкульоз, у загальну реформу охорони здоров’я для впровадження моделі фінансування, яка була опробована в пілотних регіонах.

Підготовка запуску та проведення адвокаційної кампанії включення закладів охорони здоров’я, в яких надається допомога хворим на туберкульоз, у загальну реформу охорони здоров’я для впровадження нових механізмів фінансування на основі результатів діяльності.

Надання звіту про хід виконаних робіт в рамках Проекту в терміни, погоджені з координатором.

Співпраця з представниками Проекту у проведенні адвокаційної кампанії.

Консультант національного рівня з питань адвокації буде прийнятий на конкурсній основі та підставі відповідності наступним вимогам:

Вимоги до консультанта:

 • Вища освіта (медична, соціальна та/або в сфері управління охорони здоров'я).
 • Досвід роботи в сфері охорони здоров'я від 2-ох років.
 • Знання сучасної нормативно-правової бази, що регламентує діяльність закладів охорони здоров’я первинного, вторинного та третинного рівнів надання медичної допомоги).
 • Грунтовні знання системи охорони здоров’я України, а саме профілактики, лікування та соціального супроводу процесу лікування ТБ
 • Проходження навчання та досвід в сфері адвокації, комунікації та соціальної мобілізації;
 • Досвід реалізації проектів у галузі протидії захворюванню на туберкульоз, зокрема проектів за кошти міжнародних донорів (бажано).?

Загальні вимоги:

 • навички комунікації у зрозумілий та ефективний спосіб,
 • результативність роботи,
 • уміння працювати в команді,
 • увага до деталей та акуратність,
 • здатність планувати та визначати пріоритети у роботі,
 • відмінні письмові та усні навички спілкування,
 • вміння швидко, грамотно та цікаво підготувати та презентувати інформацію про проект,
 • комп’ютерна грамотність (MS Word, Excel, Power Point, пошукові системи, Інтернет, тощо).?

Обсяг робіт

В період до 10 жовтня 2017 року, консультант представляє фінальну версію адвокаційної кампанії, до 15 грудня 2017 року звіт про проведену адвокаційну кампанію включення закладів охорони здоров’я, в яких надається допомога хворим на туберкульоз, у загальну реформу охорони здоров’я для впровадження нових механізмів фінансування на основі результатів діяльності.

Кінцевий термін подання резюме: 19.09.2017 року

Як подати заявку:

Будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист українською мовою на ел.адресу: ngoicukraine@gmail.com до 19.09.2017 року. Контактні особи: Бріндак Данило +380 95 3057240, Чепурний Олександр +380 97 5983288.