Тендер на закупівлю протиаерозольних респіраторів

11 листопада 2017 р.

Громадська організація "Інфекційний контроль в Україні" (далі – Організатор) запрошує взяти участь у місцевій закупівлі інших витратних матеріалів немедичного призначення, зокрема протиаерозольних респіраторів класу FFP2 без клапана видиху, які забезпечують ефективний респіраторний захист і застосовуються в галузях, де співробітники піддаються впливу аерозолів.

Вартість комерційної пропозиції повинна бути зафіксована в гривні без прив’язки до будь-якої іноземної валюти.

Кожен учасник має право подати лише одну конкурсну пропозицію. У разі подання декількох пропозицій всі вони будуть відхилені.

Закупівля товарів, передбачених предметом закупівлі, здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Перелік обов’язкових умов дослідження:

  1. Оплата здійснюється тільки за безготівковим розрахунком.
  2. Умови оплати: 100% оплата по факту постачання товару, протягом 5 банківських днів або 50 % передоплата та решта 50 % по факту постачання протягом 5 банківських днів.
  3. Термін постачання становить не більше 5 робочих днів. 

Критерії оцінювання постачальника:

  1. Ціна та умови оплати.
  2. Термін постачання. 

Цінові пропозиції повинні супроводжуватись повним пакетом документів, які підтверджують правовий статус постачальника:

  • підприємства (ТОВ, ВАТ, ЗАТ, Приватні підприємства тощо) копії свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в якому зазначаються основні види діяльності, свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (у разі наявності) та ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується);
  • фізична особа - підприємець (ФОП) на єдиному податку – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в якому зазначаються основні види діяльності, свідоцтва про сплату єдиного податку (зареєстрованих до 2014 року) або Витяг з реєстру платників єдиного податку (для зареєстрованих з 01.01.2014 року), платіжка про сплату єдиного податку за попередній/поточний період (рекомендовано), ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується);
  • фізична особа - підприємець (ФОП) на загальній системі оподаткування – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в якому зазначаються основні види діяльності, довідки з податкового органу про систему оподаткування, ліцензії (якщо вид діяльності ліцензується).

Конкурсні пропозиції (електронний лист із назвою компанії та вкладеним файлом відсканованої підписаної комерційної пропозиції або рахунком, тощо) будуть прийматись ТІЛЬКИ В МЕЖАХ ЗАЗНАЧЕНОГО ПЕРІОДУ ЧАСУ до 18:00 за київським часом, «14» листопада 2017 року шляхом направлення електронною поштою особі, відповідальному за проведення місцевої закупівлі:

Жижома Марина
моб.: (067) 905-58-85
zhyzhomam@gmail.com

Більш детальна інформація знаходиться за посиланням