Конкурсні торги (тендер) на закупівлю послуг з розробки дизайну звітів та досліджень, з подальшим оформленням інфографіки

05 квітня 2017 р.

Громадська організація "Інфекційний контроль в Україні" у рамках проекту "Розробка та впровадження оптимальної моделі амбулаторного лікування хворих на туберкульоз та їх соціального супроводу, як ефективний спосіб покращення результатів лікування туберкульозу в Україні", що фінансується ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" оголошує конкурсні торги (тендер) на закупівлю послуг з розробки дизайну звітів та досліджень, з подальшим оформленням інфографіки.

Більш детальна інформація про тендер знаходиться тут.

Строк подачі тендерних пропозицій продовжується до 12.00 21.04.2017

Подання тендерних пропозицій: пропозиції повинні надсилатись (або надаватись особисто) у закритих конвертах звичайною чи кур’єрською поштою на адресу:  проспект Визволителів, 3, оф. 37, м. Київ, Україна, 03110 (ГО «ІНФЕКЦІЙНИЙ КОНТРОЛЬ В УКРАЇНІ»).

До уваги: Данила Бріндака тел.: + 38 (095) 305 72 40

Конверт повинен містити надпис: “ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ НА КОНКУРСНІ ТОРГИ (ТЕНДЕР) «Закупівля послуг з розробки дизайну звітів та досліджень, з подальшим оформлення інфографіки», а також код ЄДРПОУ, адресу та назву учасника.

Зверніть увагу, електронною поштою пропозиція не надсилається!