Все в ваших, чистих руках!

02 травня 2019 р.
Все в ваших, чистих руках!

Ми, експерти громадської організації, що опікується питаннями інфекційної безпеки, не можемо не звернути увагу на наступне: 

Гігієна рук є основним та найважливішим компонентом в профілактиці інфекцій що передаються при наданні медичної допомоги. 

Всесвітньою організацію охорони здоров’я розроблено рекомендації щодо правил та показань до обробки рук, а також носіння рукавичок, з якими ви можете ознайомитися за посиланням https://www.who.int/gpsc/5may/tools/en/

Також дані вимоги затверджені наказом Міністерства охорони здоров’я України №798 від 21.09.10 р., http://old.moz.gov.ua/ua/portal/dn_20100921_798.html

В них йдеться про те, що перед одяганням рукавичок необхідно провести обробку рук, а перед обробкою, руки медичного персоналу повинні бути без прикрас та з короткими нігтями не покритими лаком.  

Але чомусь колегам недостатньо матеріалів заснованих на доказовій медицині та затверджених наказом міністерства....

Нехтуючи  правилами інфекційної безпеки лікарні наражають своїх пацієнтів на додаткові ризики інфікування!

Це лише фотографія з сайту скажете ви, - так! Але якщо такий вигляд руки мають на головній фотографії сайту, то в житті скоріше за все лише гірше. 

Пропонуємо колегам, http://ks-crl.org.ua, звернути увагу на стан інфекційного контролю, а за необхідності будемо раді допомогти. 

ГО "Інфекційний контроль в Україні"