Від державної - до незалежної і навпаки)

08 лютого 2018 р.
Від державної - до незалежної і навпаки)

"Від державної - до незалежної" - такий меседж лунав від Віктора Ляшка, коли презентував історію успіху діяльності Національної експертної групи з інфекційного контролю (NEGIC), експерти якої створили громадську організацію «Інфекційний контроль в Україні».

Віктор Кирилович Ляшко – лікар-гігієніст, магістр державного управління, експерт з громадського здоров’я та інфекційного контролю. Громадський діяч, блогер, батько, чоловік, друг та лідер, який показує власним прикладом, як досягати бажаної мети. Хобі: футбол, інтенсивне вивчення англійської (останнім часом;)).

Віктору трішечки більше 30, та дещо менше 40. За свій вік встиг пропрацювати на багатьох посадах, від рядового лікаря-гігієніста до директора департаменту центрального органу виконавчої влади. Хоча, відкрив себе створивши та очоливши ГО «Інфекційний контроль в Україні» в 2014 році.

Кажуть, керівниками народжуються. Ми точно знаємо, що справжні керівники створюють себе самі щоденною кропіткою працею.

Вікторе, ти знаєш на пам’ять сотні законодавчих та інших нормативних актів. Десятки документів за твоїм авторством, чекають затвердження найближчим часом. А головне, ти знаєш як все це «болото» впровадити для покращення якості життя нашого суспільства.

Дякуємо тобі за початок великих звершень – БЕЗПЕЧНА МЕДИЦИНА ГАРАНТОВАНА ВСІМ!

Ніяких перепон, тільки до перемоги!

Експерти ГО "Інфекційний контроль в Україні"

P.S. Glory Glory...

ГО "Інфекційний контроль в Україні"