Тренінгова активність є невід

09 листопада 2018 р.
Тренінгова активність є невід

Тренінгова активність є невід'ємною складовою якісної медичної допомоги

Впродовж 4 місяців працівники всіх обласних закладів охорони здоров'я, що надають допомогу хворим на ТБ взяли участь в тренінгах з інфекційного контролю.

ГО «Інфекційний контроль в Україні» за підтримки Центру громадського здоров'я МОЗ України та БО «100% ЖИТТЯ» провели 6 навчальних заходів для представників всіх обласних протитуберкульозних закладів країни.

30-31 липня відбулась дводенна нарада головних лікарів обласних протитуберкульозних закладів - «Менеджмент в інфекційному контролі».

Після цього для представників комісій з інфекційного контролю обласних протитуберкульозних закладів всіх областей було проведено триденні тренінги «Інфекційний контроль в ЗОЗ, що надають допомогу хворим на ТБ».

Для учасників заходів було презентовано та проведені теоретичні та практичні вправи на основі передових світових практик з інфекційної безпеки та профілактики ТБ.

Окрім цього, з медичними фахівцями кожного регіону країни були обговорені представлені документи, які розробили експерти ГО «Інфекційний контроль в Україні» в співпраці з ЦГЗ МОЗ України, а саме:

  • нова редакція Стандрату з інфекційного контролю за ТБ;
  • нова редакція ДБН для закладів охорони здоров'я;
  • настанови ВООЗ з інфекційного контролю для ЗОЗ будь-якого профілю;
  • рекомендації щодо інфекцій, що можуть виникнути при наданні медичної допомоги.

Експертами ГО «Інфекційний контроль в Україні» було враховано рекомендації медичних працівників з кожного регіону країни.

Слід зазначити, що умовами отримання сертифікату було відмінне складання пост-тренінгового тестування, не менше ніж 80%. Всі учасники впорались з нелегким завданням) 

Проте! Ми сподіваємось, що реальним результатом стане безпосереднє застосування та впровадження ефективних програм з інфекційного контролю в ЗОЗ на місцях.

Лікуванню без інфікування - бути! 

 

Андрій Александрін для ГО "Інфекційний контроль в Україні"