США витрачають на лікування венеричних хвороб 16 млрд. доларів на рік

27 жовтня 2016 р.
США витрачають на лікування венеричних хвороб 16 млрд. доларів на рік

У США в 2015 році різко збільшилась кількість зафіксованих випадків інфекційних хвороб, що передаються статевим шляхом. Захворюваність досягла маскимального рівня за всю історію спостереження, повідомляє в своєму звіті Центр контролю і профілактики захворювань США (CDC).

У США щороку на хвороби, що передаються статевим шляхом, хворіє близько 20 мільйонів осіб. Половина з них реєструється серед молодих людей у віці від 15 до 24 років. 

У 2015 році було зафіксовано 1,5 млн. випадків захворювання хламідіозом, біля 400 тисяч випадків гонореї і близько 24 тисяч випадків прогресуючої форми сифилісу. За період з 2014 по 2015 рік кількість осіб, які захворіли сифилісом збільшилась на 19%, гонореї і хламідіозу - нна 12% та 15% відповідно.

"Сплеск сифілісу, і, зокрема, вродженого сифілісу, не є рядовою подією. - написав у вступному слові до звіту Gail Bolan, директор відділу профілактики Національного центру боротьби з ВІЛ/СНІД, вірусними гепатитами, ІПСШ та туберкульозу Центру контролю і профілактики завхорювань США (CDC), - Це симптом, який свідчить про погіршення інфраструктури системи громадського здоров'я та відсутність належного доступу до медичної допомоги."

За підрахунками, на території країни в будь-який момент часу перебуває понад 110 мільйонів інфікованих осіб. 

Лікування трьох основних хвороб - гонореї, хламідіозу та сифилісу - для національної економіки становить мінімум 16 млрд. доларів. І це лише прямі витрати на лікування.