Медики Закарпаття активно долучаються до медичної реформи

27 березня 2018 р.
Медики Закарпаття активно долучаються до медичної реформи

Сьогодні, 27.03.2018, на базі Закарпатського обласного клінічного територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія» за сприянням ГО «Інфекційний контроль в Україні» (далі - ІКУ) відбувся семінар щодо впровадження проекту «Забезпечення розвитку ефективного амбулаторного лікування туберкульозу через цільові та бонусні виплати за результат його лікування».

У затишному конференц-залі медики первинної ланки разом з фтизіатрами обговорювали нові принципи взаємодії для забезпечення високих результатів у лікуванні хворих ТБ на амбулаторному етапі.

В рамках медичної реформи Україна взяла на себе зобов’язання підвищити довіру та посилити роль первинної медичної ланки, як основи системи охорони здоров’я, шляхом запровадження нових механізмів стимулювання медичних працівників та формування конкурентних можливостей для пацієнта обрати лікаря.

Представники ІКУ, Олександр Чепурний та Данило Бріндак ознайомили присутніх з новими можливостями побудови якісної та безпечної допомоги хворим на туберкульоз.

Як відмітив генеральний директор Закарпатського обласного клінічного територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія», Скрип Василь Васильович - "Командний підхід, в центрі якого знаходиться хворий на туберкульоз, є запорукою успішного впровадження проекту".

 

ГО "Інфекційний контроль в Україні"