Інновації в медицині неможливі без інфекційного контролю

20 травня 2017 р.
Інновації в медицині неможливі без інфекційного контролю

Цьогорічні наукові конференції "Інновації в медицині: досягнення молодих вчених" та "Тріщинські читання" відбулися за участі експертів громадської організації "Інфекційний контроль в Україні". 

Впродовж 18 та 19 травня 2017 року на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика відбулися дві конференції присвячені "Дню науки".

На секції "Актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії" 40-ювілейної науково-практичної конференції молодих вчених "Інновації в медицині: досягнення молодих вчених" експерт ГО "Інфекційний контроль в Україні" Андрій Александрін розповів про сучасні виклики до питань інфекційного контролю.

У своїй презентації він акцентував увагу на терміновому впроваджені заходів інфекційного контролю, які засновані на фактах та активно використовуються в міжнародній практиці. 
/p>

Презентація отримала схвальні відгуки від учасників заходу. 
“Ваш практичний досвід, обов'язково стане в допомозі при організації безпечних медичних послуг” – висловив свою думку Олег Лоскутов, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупіка. 

На другий день конференції відбулась актуальна для України секція: “Питання антибіотикотерапії та інфекційного контролю”. На цій секції відбулося жваве обговорення проблеми та шляхів впровадження сучасних практик інфекційного контролю та профілактики антибіотикорезистентності.

Наші експерти Андрій Александрін та Катерина Сояк тут провели цікавий майстер клас - Інфекційний контроль в операційному блоці.

Фахівці ГО “Інфекційний контроль в Україні” запросили до співпраці товариство анестезіологів з метою об'єднання зусиль у будівництві сучасної та безпечної системи надання медичної допомоги в Україні.