Агенти змін з вакцинації опановують знання з інфекційного контролю

14 вересня 2018 р.
Агенти змін з вакцинації опановують знання з інфекційного контролю

ГО "Інфекційний контроль в Україні" в партнерстві з Центром громадського здоров'я МОЗ України провели секцію з інфекційного контролю для учасників ІІІ тренінгу Агентів змін з вакцинації, який відбувся 12-14 вересня 2018 року в м. Львів.

Яких алгоритмів слід дотримуватись для забебезпечення інфекційної безпеки при вакцинації, розповіла - Катерина Сояк, в.о відділу АМР та ІК ЦГЗ МОЗ України.

Євгеній Гречуха - експерт ГО "Інфекційний контроль в Україні" закцентував увагу на міжнародному досвіді, який необхідно імплементувати в Україні щодо підготовки, навчання населення та контролю заходів з боку держави.

Питання адвокації та комунікації висвітлив голова ГО "Інфекційний контроль в Україні" - Андрій Александрін. В своїй презентації показав практичні кейси, на які необхідно звертати увагу з метою більшого охоплення вакцинопрофілактики населення нашої держави.

Команда ГО "Інфекційний контроль в Україні" дякує за організацію та проведення необхідного тренінгу нашим партерам ГО "Батьки за вакцинацію", яка приділяє багато уваги інфекційній безпеці нації.

Андрій Александрін для ГО "Інфекційний контроль в Україні"