Вакансія. Консультант національного рівня з питань управління в охороні здоров'я


Громадська організація «Інфекційний контроль в Україні» оголошує конкурс на заняття вакантної посади консультанта національного рівня з питань управління в охороні здоров'я. 


Загальні положення:

Посади створюється для реалізації проектних пропозицій в рамках Єдиної консолідованої програми з ВІЛ і туберкульозу на 2015-2017 рр. в Україні, за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в напрямку: 17М «Розробка та впровадження оптимальної моделі амбулаторного лікування хворих на туберкульоз та їх соціального супроводу, як ефективний спосіб покращення результатів лікування туберкульозу в Україні». Посада відкривається на вересень-грудень 2017 року (кількість днів буде визначена).

Тип договору: строковий.

Тривалість дії договору: вересень-грудень 2017 року (кількість днів буде визначена).

Основне завдання посади:

Консультант національного рівня з питань управління охорони здоров'я несе відповідальність за адвокацію прийняття нормативно-правових актів, які забезпечать стале впровадження розроблених в проекті інструментів та змін.

Основні обов’язки:

Аналіз впровадження проекту, розроблених інструментів та змін до нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров’я.

Запуск та проведення адвокаційної кампанії включення закладів охорони здоров’я, в яких надається допомога хворим на туберкульоз, у загальну реформу охорони здоров’я для впровадження нових механізмів фінансування на основі результатів діяльності.

Участь в розробці проектів політичних рішень стосовно ефективної перебудови систем надання послуг щодо лікування туберкульозу і створення ефективних моделей, які вживають орієнтовані на пацієнта підходи і забезпечують найкращі з можливих результати лікування пацієнта.

Допомога в адвокації прийняття нормативно-правових актів, які розроблені в рамках Проекту.

Надання звіту про хід виконаних робіт в рамках Проекту в терміни, погоджені з координатором.

Співпраця з представниками Проекту у проведенні адвокаційної кампанії.

Консультанти національного рівня з питань управління охорони здоров'я будуть прийняті на конкурсній основі та підставі відповідності наступним вимогам:

Вимоги до консультанта:

• Вища освіта (медична, соціальна та/або в сфері управління охорони здоров'я).

• Досвід роботи в сфері охорони здоров'я від 2-ох років.

• Знання сучасної нормативно-правової бази, що регламентує діяльність закладів охорони здоров’я первинного, вторинного та третинного рівнів надання медичної допомоги).

• Грунтовні знання системи охорони здоров’я України, а саме профілактики, лікування та соціального супроводу процесу лікування ТБ

• Проходження навчання та досвід в сфері адвокації, комунікації та соціальної мобілізації;

• Досвід реалізації проектів у галузі протидії захворюванню на туберкульоз, зокрема проектів за кошти міжнародних донорів (бажано).


Загальні вимоги:

• навички комунікації у зрозумілий та ефективний спосіб,

• результативність роботи,

• уміння працювати в команді,

• увага до деталей та акуратність,

• здатність планувати та визначати пріоритети у роботі,

• відмінні письмові та усні навички спілкування,

• вміння швидко, грамотно та цікаво підготувати та презентувати інформацію про проект,

• комп’ютерна грамотність (MS Word, Excel, Power Point, пошукові системи, Інтернет, тощо).


Обсяг робіт

В період до 15 грудня 2017 року консультант представляє перелік політичних рішень стосовно ефективної перебудови систем надання послуг щодо лікування туберкульозу і створення ефективних моделей, які вживають орієнтовані на пацієнта підходи і забезпечують найкращі з можливих результати лікування пацієнта, та нормативно-правових актів, для яких була проведена адвокаційна компанія.

Кінцевий термін подання резюме: 19.09.2017року

Як подати заявки:

Будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист українською мовою на ел.адресу: ngoicukraine@gmail.com до 19.09.2017 року.

Контактні особи: Бріндак Данило +380 95 3057240, Чепурний Олександр +380 97 5983288.
Share on Google Plus

About ГО ІКУ

Громадська організація "Інфекційний контроль в Україні". "Будь лідером і постійно вдосконалюйся" - етап нашого розвитку сьогодні!

0 коментарі:

Дописати коментар