Шукаємо консультантів національного рівня для проведення епідеміологічного дослідження

Громадська організація «Інфекційний контроль в Україні» оголошує конкурс на заняття вакантних посад консультантів національного рівня для проведення епідеміологічного дослідження.Загальні положення:
Посада створюється для реалізації проектних пропозицій в рамках Єдиної консолідованої програми з ВІЛ і туберкульозу на 2015-2017 рр. в Україні, за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією в напрямку: 17М «Розробка та впровадження оптимальної моделі амбулаторного лікування хворих на туберкульоз та їх соціального супроводу, як ефективний спосіб покращення результатів лікування туберкульозу в Україні». Посада відкривається на січень-лютий 2017 року (кількість днів буде визначена додатково).

Тип договору: строковий.
Тривалість дії договору: січень-лютий 2017 року (кількість днів буде визначена додатково).

Завдання:
Консультанти національного рівня залучаються для проведення дослідження “Програмна та економічна ефективність різних видів надання протитуберкульозної допомоги хворим на туберкульоз” за результатами усіх звітів та оцінок, що проводились/проводяться в Україні з визначенням прямих і непрямих втрат від випадку внутрішньо-лікарняного інфікування мультирезистентним туберкульозом та тенденцій госпіталізації хворих на туберкульоз.Вимоги до консультанта:

Вища освіта.
Досвід роботи в проведенні епідеміологічних досліджень.
Знання сучасної нормативно-правової бази, що регламентує діяльність закладів охорони здоров’я первинного, вторинного та третинного рівнів надання медичної допомоги, зокрема в частині надання медичної допомоги хворим на туберкульоз.
Досвід роботи в проведенні досліджень в сфері протидії ТБ/ВІЛ (участь в міжнародних дослідженнях буде додатковою перевагою для учасника конкурсу).
Загальні вимоги:

навички комунікації у зрозумілий та ефективний спосіб,
результативність роботи,
уміння працювати в команді,
увага до деталей та акуратність,
здатність планувати та визначати пріоритети у роботі,
відмінні письмові та усні навички спілкування,
вміння швидко, грамотно та цікаво підготувати та презентувати інформацію про проект,
комп’ютерна грамотність (MS Word, Excel, Power Point, пошукові системи, Інтернет, тощо).
Кінцевий термін подання резюме: 23.01.2017

Як подати заявку:
Будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист українською мовою на ел.адресу: ngoicukraine@gmail.com до 23.01.2017.

Контактні особи: Бріндак Данило 0953057240, Чепурний Олександр 0975983288.
Share on Google Plus

About ГО ІКУ

Громадська організація "Інфекційний контроль в Україні". "Будь лідером і постійно вдосконалюйся" - етап нашого розвитку сьогодні!

0 коментарі:

Дописати коментар